Olsztyn, Likusy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
1 440 000 PLN

Przy ul. Bałtyckiej w Olsztynie w pobliżu jeziora Ukiel mam do zaoferowania Państwu teren pod zabudowę wielorodzinną. Przedmiotowa nieruchomość składa się z działek 84/8 oraz 84/9 o łącznej powierzchni 1633 mkw.

Teren objęty warunkami zabudowy oraz pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego - bloku składającego się z 3 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnacji podziemnej.

Na każdej kondygnacji naziemnej przewidziano 9 lokali mieszkalnych, razem w budynku 27 mieszkań oraz w kondygnacji podziemnej 30 miejsc postojowych w garażu podziemnym.

PUM około 1860 mkw.

Media - tuż przy działce wodociąg, prąd, kanalizacja, w ulicy Bałtyckiej gazociąg.

Podana cena jest ceną netto, należy doliczyć należny podatek VAT.

Zapraszam
Bartosz Piwowarski
Tel. 533 040 200

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Brak
  • Droga dojazdowa: Utwardzona
Bartosz Piwowarski

Bartosz Piwowarski

Właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bartosz Piwowarski Inwestycje w nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Bartosz Piwowarski Inwestycje w nieruchomości z siedzibą przy Bartosza Głowackiego 14/5, 10-448 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@bpiwn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu