Wodukajmy

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
625 000 PLN

Wodukajmy to niezwykle urokliwa miejscowość położona w północnej części województwa Warmińsko Mazurskiego. Miejscowość zlokalizowana jest około 20 km od Bartoszyc, położona pośród licznych pól położonych na płaskich terenach o dobrych uwarunkowaniach glebowych.

W Wodukajmach mam do zaoferowania Państwu gospodarstwo rolne wraz z domem i budynkami gospodarczymi do produkcji rolnej i hodowli własnego inwentarza.

Nieruchomość składa się z gruntów w przewadze w klasie III i IV, leżących w większości w jednym rozłogu przy drodze asfaltowej, w jednej części z zabudowaniami, dodatkowo w niewielkiej odległości do sprzedawanych gruntów przynależy około 0,74 ha lasu i łąka o powierzchni około 0,5 ha.

Część terenu zabudowana domem mieszkalnym z 1938 roku, zamieszkałym w dobrym stanie.
Dom składa się z parteru, który stanowi salon (15,6 mkw.), pokoju (15,6 mkw.), sypialni (6,8 mkw.), kuchni przejściowej (13,6 mkw.), łazienki z W.C. (6,22 mkw.); korytarza (10 mkw.); poddasze częściowo zaadaptowane posiada powierzchnię użytkową około 45 mkw.

Budynki gospodarcze to:

Obora murowana z cegły czerwonej o powierzchni około 110 mkw.
Obora murowana o powierzchni 228 mkw.

Garaże dwu stanowiskowe o powierzchniach 52 mkw. i 34 mkw.

Zapraszam do kontaktu.
Bartosz Piwowarski
Tel. 533 040 200

  • Ogrodzenie: Brak
  • Obecna zabudowa działki: Zabudowa mieszkalna
  • Plan miejscowy: Brak planu miejscowego
  • Możliwość podziału: Tak
  • Droga dojazdowa: Asfaltowa
Bartosz Piwowarski

Bartosz Piwowarski

Właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bartosz Piwowarski Inwestycje w nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Bartosz Piwowarski Inwestycje w nieruchomości z siedzibą przy Bartosza Głowackiego 14/5, 10-448 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@bpiwn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu