Pasym, ul. Ostrów

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
95 000 PLN

Mam do zaoferowania Państwu działkę o powierzchni 3506 mkw. położoną na malowniczym półwyspie Ostrów nad jeziorem Kalwa w Pasymiu.

Działka oznaczona numerem ewidencyjnym 178/13, objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego VIII/62/2015 z 31.08.2015 roku. jako działka rekreacji indywidualnej.

Możliwość zabudowy działki domem wolnostojącym z poddaszem użytkowym.

Działka w kształcie prostokąta o bokach około 63 m i 56 m. Teren o lekko zróżnicowanej powierzchni.

Wraz z działką sprzedawany udział w drodze dojazdowej.

Miejsce to położone jest z dala od miejskiego zgiełku, sąsiednie działki są duże co pozwala na budowę kameralnego osiedla domów rekreacyjnych o małym zagęszczeniu.

Prąd w drodze przy działce.

Zapraszam
Bartosz Piwowarski
Tel. 533 040 200

Bartosz Piwowarski

Bartosz Piwowarski

Właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bartosz Piwowarski Inwestycje w nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Bartosz Piwowarski Inwestycje w nieruchomości z siedzibą przy Bartosza Głowackiego 14/5, 10-448 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@bpiwn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu