Olsztyn, Śródmieście, ul. Bartosza Głowackiego

Wyślij znajomemu

Podaj wynik równania:

 
Cena
7 434 PLN
Powierzchnia
177 m2
Piętro
2

Biura Centrum to nowoczesny budynek biurowy usytuowany w ścisłym centrum, Olsztyna. To prestiżowe miejsce oferujące wysoki komfort i wyjątkowe warunki pracy. Podkreśla to między innymi odważny projekt architektoniczny, wykorzystanie materiałów najwyższej jakości oraz zastosowanie dużych przeszkleń. Podstawowym założeniem podczas projektowania budynku Biura Centrum było stworzenie wysoce wydajnej powierzchni użytkowej w przyjaznym otoczeniu wraz z niezbędnymi funkcjami usługowo – handlowymi.

Pragniemy zaoferować Państwu wynajem powierzchni biurowych i handlowo-usługowych. Obiekt posiada pięć kondygnacji naziemnych zawierających szereg lokali biurowych oraz jedną kondygnację podziemną z miejscami parkingowymi. Na bocznych elewacjach budynku przewidzieliśmy duże powierzchnie reklamowe, które dadzą Państwu możliwość zaprezentowania swojej firmy. Atrakcyjnie położony adres w pobliżu głównych urzędów, instytucji oraz arterii komunikacyjnych zapewnia oszczędność czasu i wygodny dostęp do obiektu.

W naszym budynku mamy do zaoferowania Państwu lokal biurowy o powierzchni 177 mkw. położony na II piętrze, który podzielony został w sposób następujący:

Głowna powierzchnia typu openspace 84,8 mkw. jasno doświetlona dużymi oknami, przejściowa do kolejnych pomieszczeń, które stanowi 5 biur o powierzchniach od 9 mkw do 22 mkw. dodatkowo do wyłącznego użytku w pełni umeblowana i wyposażona kuchnia o powierzchni ponad 8 mkw. oraz ciąg komunikacyjny z miejscem stanowiącym poczekalnię o powierzchni 10 mkw.
Toalety w tym oddzielna toaleta dla osób niepełnosprawnych znajdują się na korytarzu tego samego piętra.

Lokal z pełną infrastrukturą informatyczną, klimatyzowany. Podłogi wykończone w wykładzinach.

Istnieje możliwość rozszerzenia powierzchni do 428 mkw.

Obiekt Biura Centrum położony jest w ścisłym centrum Olsztyna przy ulicy Głowackiego 14. W promieniu 10 minut spaceru znajdują się najważniejsze urzędy i instytucje, siedziby firm, kancelarie prawne, obiekty rozrywkowe i kulturalne, centra handlowe. Na uwagę zasługuje też atrakcyjne położenie względem głównych arterii komunikacyjnych, bliskość Dworca PKP i PKS, miejskich środków komunikacji. Oto przykładowe odległości do najważniejszych obiektów: Urząd Marszałkowski – 400 m, Urząd Wojewódzki – 350 m, Urząd Miasta – 1300 m, Starostwo Powiatowe w Olsztynie – 900 m, Sąd Okręgowy – 650 m, Agencja Nieruchomości Rolnych – 200 m, Narodowy Bank Polski – 180 m, Filharmonia – 400 m.

Biura Centrum dysponują miejscami parkingowymi w garażu podziemnym, dodatkowo w odległości zaledwie 80m od naszego obiektu, znajduje się Plac Solidarności dysponujący dodatkowymi 230 miejscami postojowymi. Dojazd ułatwia położenie między głównymi ulicami miasta. W pobliżu znajdują się przystanki kilku linii autobusowych i tramwajowych.

Podana cena jest ceną netto za najem powierzchni podstawowej, do ceny należy doliczyć należny podatek VAT oraz media wg zużycia jak i opłaty dodatkowe.

Więcej ciekawych ofert na www.bpiwn.pl

Nr oferty w biurze 50/3928/OLW

Polecam Bartosz Piwowarski Tel. 533 040 200.

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

Pracujemy także w innych godzinach, oraz w weekendy po uzgodnieniu, przynajmniej 3 dni wcześniej.

Nie odpowiadamy na zapytania o nieruchomości bez udostępnienia nr kontaktowego.

Jeżeli szukacie Państwo nieruchomości na Warmii i Mazurach prosimy o kontakt z naszym agentem.

Niniejsza oferta nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.
Dane w niej zawarte mają charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie.

 • Monitoring: Tak
 • Kontrola dostępu: Tak
 • Alarm: Tak
 • Telefon: Tak
 • Internet: Tak
 • Światłowód: Tak
 • Klimatyzacja: Tak
 • Podwieszane sufity: Tak
 • Typ ulicy/drogi: Lokalna
 • Komunikacja: Tramwaj, Autobus
 • Przystosowane dla niepełnosprawnych: Tak
Bartosz Piwowarski

Bartosz Piwowarski

Właściciel

Formularz Kontaktowy

 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Bartosz Piwowarski Inwestycje w nieruchomości dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Bartosz Piwowarski Inwestycje w nieruchomości z siedzibą przy Bartosza Głowackiego 14/5, 10-448 Olsztyn (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@bpiwn.pl… czytaj więcej

 

Najlepsze oferty w jednym miejscu